Тетяна Миленька пояснила юридичні аспекти анбандлінгу в газовому секторі у рамках спецкурсу для адвокатів енергетичного сектору

17 серпня 2020 року Тетяна Миленька, радник Hillmont Partners, керівник практики енергетики, на запрошення Legal High School прочитала практичну лекцію в рамках спецкурсу для адвокатів енергетичного сектору.

Тетяна розповіла про юридичні аспекти анбандлінгу в газовому секторі. Зокрема, вона пояснила, в чому полягали суть та значення анбандлінгу в Україні, з власного досвіду координації юридичною складовою в АТ «Магістральні газопроводи України» у проекті з відокремлення постачання та виробництва газу від експлуатації мереж системи передачі газу.

Експерт надала роз’яснення щодо того, які можливі моделі анбандлінгу оператора системи передачі аналізувала відповідальна за проект команда з метою посилення конкуренції на національному ринку газу. Тетяна також розповіла, які основні етапи анбандлінгу супроводжували юристи і з якими проблемними питаннями мали справу фахівці у зв’язку із недосконалістю законодавчого регулювання сектору.

Виступ Тетяни продовжив лекцію від Адомаса Аудіцкаса, члена Наглядової ради АТ «Магістральні газопроводи України», який розповів про стратегічне та економічне значення для України проекту з анбандлінгу в газовому секторі.

Спецкурс для адвокатів енергетичного сектору від Legal High School від був орієнтований на фахівців юридичних відділів державних та приватних компаній, що ведуть діяльність у різних секторах енергетичного бізнесу (від нафтогазових проектів, до інвестицій у традиційну та відновлювану енергетику), а також на практикуючих юристів та адвокатів, які консультують з питань планування та захисту підприємницької діяльності у секторі. Лекторами спецкурсу стали керівники найбільших державних компаній енергетичного сектору, очільники юридичних департаментів приватних енергетичних компаній, юристи-практики, що супроводжують найбільші угоди та судові спори в енергетиці.

Legal High School — це інноваційна освітня платформа для здобуття практичних знань та удосконалення навичок юристами, підвищення кваліфікації адвокатами. Проєкт має на меті об’єднати юридичний ринок України, підвищити якість юридичної освіти та ліквідувати прогалини у практичних знаннях у галузі права.

share link share link share link