Развод. Самое сложное — начать договариваться

Найскладнішим у справах про розлучення є не юридичні нюанси, не оформлення документів — найскладніше почати сторонам спілкуватися та почати домовлятися. Сімейні справи — це ті, які в принципі повинні вирішуватися хоча б на найменших домовленостях.

Інакше можна довго судитися і жодна сторона від цього не виграє — ні той, хто отримав бажане рішення, ні той, хто залишився ображеним. І звичайно, від судової війни, яка може тривати між батьками роками, найбільше страждають діти. Отже, практика доводить: найскладніше, але і найважливіше, початися спілкуватися.  

Яким чином це зробити? Головне — зменшити свою образу. Сімейні справи обумовлені внутрішньою образою, тому сторони не можуть навіть адекватно оцінити свої інтереси і інтереси своїх дітей. Емоції заважають усвідомити, що вигідніше просто розірвати шлюб і якомога спокійніше поділити майно, хоч якось.

https://youtu.be/VBq45w83r5Y

Якби сторони подивилися на цей конфлікт з боку, наприклад, якби вони радили не собі, а своїм друзям, порада була б така сам: швидше пройти процес і спокійно розійтися. Але коли люди самі всередині ситуації, так не роблять. 

Читать далее: