Майже 2 тисячі осіб намагалися потрапити на концерт Depeche Mode в Києві за недійсними квитками

Черги перед концертом «Depeche Mode. Global Spirit Tour. Київ 2017» виникли не тільки з технічних причин, а й через велику кількість відвідувачів з недійсними документами.

“Перевірка виявила майже 2 тисячі осіб, які намагалися пройти на концерт за неіснуючими або використаними квитками”, – інформує організатор гастрольного виступу, концертне агентство «Аншлаг».

За їхніми словами, на НСК “Олімпійський” в цей день працювала рекордна кількість точок контролю, що дозволило всім відвідувачам потрапити на концерт з мінімальною затримкою.

“Для швидшого пропуску злагоджено працювали 42 точки контролю, через які пройшли 34 тисячі відвідувачів. Це рекордна кількість входів, адже на минулому заході працювали лише 28 точок”, – інформують організатори.

“На початок третьої композиції групи Depeche Mode не зафіксували жодного відвідувача ані в точках пропуску, ані в сервісних центрах, куди стюарти направляли людей з проблемними квитками. Тобто кожен відвідувач, який мав дійсний квиток, зміг потрапити на концерт”, – інформують юристи Hillmont Partners, які працювали на НСК Олімпійський в день концерту.

Організатори також інформують, що, купуючи квиток, кожен покупець фактично приймав умови договору публічної оферти, який, зокрема, передбачає, що ні організатор, ні квиткові оператори не несуть відповідальність, за: “перенесення, заміну або скасування гастрольного заходу; будь-які збитки і моральну шкоду, понесені покупцем в результаті помилкового розуміння або нерозуміння ним інформації про порядок оформлення/оплати замовлення, а також отримання і використання послуг”.

Відтак концертне агентство «Аншлаг» доводить до відома всіх відвідувачів заходу, що привід для повернення грошей за квитки на концерт Depeche Mode в Києві міг би виникнути лише у випадку скасування заходу, а не його затримки.

Оскільки концерт відбувся, то організатори та продавці, згідно з договором, повністю виконали свою частину зобов’язань перед покупцями.

share link share link share link