Technical victory

Розвиток телекомунікацій та доступність для більшої частини населення комп’ютерного обладнання й інших благ цивілізації призвели до того, що сьогодні великий обсяг інформації стало можливим отримати за лічені хвилини та не піднімаючись з крісла, тоді як ще десять років тому для отримання будь-якої довідки необхідно було витратити чимало часу на очікування у величезних чергах до відповідних фахівців та збираючи необхідні документи.

Різниця між підходами

Що стосується саме діяльності адвоката, то тут, напевно, найбільш серйозним зрушенням за останні 10—15 років стала доступність інформації щодо ухвалених судових рішень, стадій розгляду відповідної судової справи, а також підвищення рівня доступності до правосуддя та рівня правової освіти населення загалом.

На мою думку, саме робота Єдиного державного реєстру судових рішень та порталу «Судова влада україни» спричинили досить значну зміну у підходах як до розгляду справ судами, так і формування правових позицій адвокатами при захисті інтересів клієнтів.

Тут дуже показовою є різниця між підходом до формування правової позиції та її обґрунтування адвокатами зі стажем роботи 30+ років порівняно з тими, хто працюють лише 10-15 років.

Read More: